Da bi bili bolj povezani …

  • Pri sestri pod korom lahko dobite vabilo in prijavnico za naše letošnje romanje po Koroškem 23. junija.
  • Današnja nedelja je posvečena sredstvom družbenega obveščanja. Molímo večkrat tudi sami, da ne bi bili odvisni od televizije, interneta in telefona.
  • Danes popoldne vas vabimo, da se udeležite šmarnične pobožnosti na Rožniku. Peš bomo šli izpred naše cerkve ob 13.45.
  • Jutri ob 19.30 bosta imela v naši cerkvi koncert dva zbora iz Amerike, v sredo, prav tako ob 19.30, pa bo osmi koncert v okviru Sakralnega abonmaja: predstavila se nam bo Vokalna skupina Mezzo iz Novega mesta pod vodstvom Barbare Lotrič.
  • V četrtek ob 20.00 bo v Antonovem domu na Viču dobrodelni koncert za Madagaskar.
  • V petek ob 20.00 pa bo v Škofovih zavodih srečanje mladih iz vse Ljubljane z naslovom Ljubljana skupaj.
  • Od prihodnje nedelje, od 20. do 27. maja 2018, bo v kapeli Centra Živi na polno na Kongresnem trgu potekalo letošnje jerihonsko bdenje. To je neprenehna molitev sedem dni in noči pred Najsvetejšim, ko bo skupina vernikov (duhovnikov in laikov) po Sloveniji prosila za zaščito življenja spočetih otrok, za duhovno prenovo Slovenije in še za druge namene. Več informacij o prijavi dobite na spletni strani Zavoda Živi na polno. Kontaktna številka za informacije in vpis je tudi na lepaku, obešenem pod korom.
  • V torek je svetovni dan družine, v sredo goduje sv. Janez Nepomuk, danes teden pa je slovesni praznik binkošti, konec velikonočnega časa.