Da bi bili bolj povezani …

  • Danes obhajamo obletnico posvetitve naše cerkve. Bogu smo hvaležni za vse naše prednike, posebno sestre, ki so prispevali h gradnji in stavbo ohranjali skoraj tri stoletja. Zdaj smo na vrsti mi, da skrbimo za to baročno lepotico, še bolj pa za to, da se bomo v njej res zbirali kot Cerkev, Jezusovo skrivnostno telo.
  • Popoldne ob 14.15 bo pri nas molitev v binkoštni dvorani.
  • Danes teden je Krištofova nedelja. Na ta dan bomo kakor vsako leto v zahvalo za srečno prevožene kilometre zbirali darove za prevozna sredstva naših misijonarjev, ki z njimi lahko veliko pomagajo. Kar boste darovali v pušico več kakor običajno, bomo oddali za sklad MIVA pri Misijonskem središču Slovenije, v katerem se zbirajo darovi za misijonarje.
  • Godovi v tem tednu: v ponedeljek goduje Aleš, spokornik, v soboto pa sv. Marija Magdalena, svetopisemska žena. Danes teden je 16. nedelja med letom.