Da bi bili bolj povezani …

  • Začeli smo se zbirati pri šmarnicah. Podoživljamo zgodbo treh fatimskih pastirčkov, Lucije, Frančiška in Jacinte. Frančiška in Jacinto bo papež Frančišek v soboto v Fatimi razglasil za svetnika.
  • V zakristiji imamo Marijin kip v lično izdelani kapelici. V tem času naj bi ta kip krožil po družinah in spodbujal k molitvi. Prijavite se, kdaj bi vzeli kip domov, lahko že danes.
  • Vabim vas na letošnje župnijsko romanje v Oglej, Gradež in na otoček Barbano v soboto, 24. junija. Za program in prijavnico se oglasite v zakristiji, prijavite pa se do prihodnjega ponedeljka, potem bomo povabili še druge.
  • V torek, na dan Evrope, molimo za duhovno prenovo Evrope.
  • V sredo bo ob 19.00 v zgornji učilnici srečanje za starše. Naša gosta Katarina in Tomaž Erzár sta večeru dala naslov Tri zelo enostavne stvari za dobre starše. Vabljeni vsi …
  • V četrtek ob 19.00 pa bo pri Sv. Jožefu predstavitev knjige Nebeški človek in pričevanje avtorja brata Yuna iz Kitajske, ki je prestal mnogovrstna mučenja in preganjanje ter bil čudežno rešen iz zapora.
  • Godovi: v ponedeljek se spominjamo obletnice posvetitve ljubljanske stolnice, v soboto je god fatimske Matere Božje, danes teden pa je 5. velikonočna nedelja. Pri vseh mašah bo nabirka za socialno zavarovanje duhovnikov.