Da bi bili bolj povezani …

  • Naj Gospod povrne vsem, ki ste prispevali, da je bilo naše praznovanje res nekaj lepega in globokega. Posebej sem vesel pevcev z dirigentoma in organisti, veliko prispevajo sestre in ministrantje.
    Hvala tudi za vse vaše darove za različne namene. Naj vas vstali Kristus spremlja vsak trenutek našega življenja.
  • Danes bo ob treh popoldne v cerkvi sv. Jožefa zaobljubljena protipotresna pobožnost.
  • Jutri, na velikonočni ponedeljek, bodo svete maše ob 10.00 in 18.00.
  • V sredo, 19. aprila, bo v naši cerkvi sedmi koncert Sakralnega abonmaja: Akademski pevski zbor Tone Tomšič bo pod vodstvom znane zborovodkinje Jerice Gregorc Bukovec izvajal dela slovenskih in tujih skladateljev, drugi del koncerta je posvečen Mariji. Več o vsebini boste našli v Družini.
  • Prihodnja, bela nedelja je nedelja Božjega usmiljenja. Nanjo se pripravljamo z devetdnevnico.